Liga Florilor @ Sezonul 2018 - 2019 | Program

 

Etapa  1-a – 2 septembrie

CS U Cluj Napoca

ASC Corona 2010 Brasov

CSM Slatina

CS Magura Cisnadie

CSM Bistrita

CSM Roman

SCM Gloria Buzau

HCM Rm. Valcea

SCM Craiova

HC Dunarea Braila

CS Minaur Baia Mare

CSU Danubius Galati

HC Zalau

CSM Bucuresti

Etapa 2-a – 9 septembrie

ASC Corona 2010 Brasov

CSM Bucuresti

CSU Danubius Galati

HC Zalau

HC Dunarea Braila

CS Minaur Baia Mare

HCM Rm. Valcea

SCM Craiova

CSM Roman

SCM Gloria Buzau

CS Magura Cisnadie

CSM Bistrita

CS U Cluj Napoca

CSM Slatina

Etapa 3-a – 16 septembrie

CSM Slatina

ASC Corona 2010 Brasov

CSM Bistrita

CS U Cluj Napoca

SCM Gloria Buzau

CS Magura Cisnadie

SCM Craiova

CSM Roman

CS Minaur Baia Mare

HCM Rm. Valcea

HC Zalau

HC Dunarea Braila

CSM Bucuresti

CSU Danubius Galati

Etapa 4-a – 20 septembrie

ASC Corona 2010 Brasov

CSU Danubius Galati

HC Dunarea Braila

CSM Bucuresti

HCM Rm. Valcea

HC Zalau

CSM Roman

CS Minaur Baia Mare

CS Magura Cisnadie

SCM Craiova

CS U Cluj Napoca

SCM Gloria Buzau

CSM Slatina

CSM Bistrita

Etapa 5-a – 7 octombrie

CSM Bistrita

ASC Corona 2010 Brasov

SCM Gloria Buzau

CSM Slatina

SCM Craiova

CS U Cluj Napoca

CS Minaur Baia Mare

CS Magura Cisnadie

HC Zalau

CSM Roman

CSM Bucuresti

HCM Rm. Valcea

CSU Danubius Galati

HC Dunarea Braila

Etapa 6-a – 21 octombrie

ASC Corona 2010 Brasov

HC Dunarea Braila

HCM Rm. Valcea

CSU Danubius Galati

CSM Roman

CSM Bucuresti

CS Magura Cisnadie

HC Zalau

CS U Cluj Napoca

CS Minaur Baia Mare

CSM Slatina

SCM Craiova

CSM Bistrita

SCM Gloria Buzau

Etapa 7-a – 28 octombrie

SCM Gloria Buzau

ASC Corona 2010 Brasov

SCM Craiova

CSM Bistrita

CS Minaur Baia Mare

CSM Slatina

HC Zalau

CS U Cluj Napoca

CSM Bucuresti

CS Magura Cisnadie

CSU Danubius Galati

CSM Roman

HC Dunarea Braila

HCM Rm. Valcea

Etapa 8-a – 4 noiembrie

ASC Corona 2010 Brasov

HCM Rm. Valcea

CSM Roman

HC Dunarea Braila

CS Magura Cisnadie

CSU Danubius Galati

CS U Cluj Napoca

CSM Bucuresti

CSM Slatina

HC Zalau

CSM Bistrita

CS Minaur Baia Mare

SCM Gloria Buzau

SCM Craiova

Etapa 9-a – 8 noiembrie

SCM Craiova

ASC Corona 2010 Brasov

CS Minaur Baia Mare

SCM Gloria Buzau

HC Zalau

CSM Bistrita

CSM Bucuresti

CSM Slatina

CSU Danubius Galati

CS U Cluj Napoca

HC Dunarea Braila

CS Magura Cisnadie

HCM Rm. Valcea

CSM Roman

Etapa 10-a – 15 noiembrie

ASC Corona 2010 Brasov

CSM Roman

CS Magura Cisnadie

HCM Rm. Valcea

CS U Cluj Napoca

HC Dunarea Braila

CSM Slatina

CSU Danubius Galati

CSM Bistrita

CSM Bucuresti

SCM Gloria Buzau

HC Zalau

SCM Craiova

CS Minaur Baia Mare

Etapa 11-a – 10 ianuarie 2019

CS Minaur Baia Mare

ASC Corona 2010 Brasov

HC Zalau

SCM Craiova

CSM Bucuresti

SCM Gloria Buzau

CSU Danubius Galati

CSM Bistrita

HC Dunarea Braila

CSM Slatina

HCM Rm. Valcea

CS U Cluj Napoca

CSM Roman

CS Magura Cisnadie

Etapa 12-a – 13 ianuarie 2019

ASC Corona 2010 Brasov

CS Magura Cisnadie

CS U Cluj Napoca

CSM Roman

CSM Slatina

HCM Rm. Valcea

CSM Bistrita

HC Dunarea Braila

SCM Gloria Buzau

CSU Danubius Galati

SCM Craiova

CSM Bucuresti

CS Minaur Baia Mare

HC Zalau

Etapa 13-a – 20 ianuarie 2019

HC Zalau

ASC Corona 2010 Brasov

CSM Bucuresti

CS Minaur Baia Mare

CSU Danubius Galati

SCM Craiova

HC Dunarea Braila

SCM Gloria Buzau

HCM Rm. Valcea

CSM Bistrita

CSM Roman

CSM Slatina

CS Magura Cisnadie

CS U Cluj Napoca

 

Rate this item
(0 votes)
Login to post comments

Cauta in site

Esti aici !

You are here:Handbal»Liga Florilor @ Sezonul 2018 - 2019 | Program

Cauta categorie